Utimaco Partners

Baas Control s.r.o.

BAAS Control is a Czech private company based in Brno with many years of experience in IT security segment and system integration in Czech Republic and Slovakia. We offer to our customers professional approach with regard to security standards. We are pleased to cooperate with Utimaco and to be able to offer their solutions to our customers in Czech and Slovak Republic. Poskytujeme komplexní konzultační služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů. Naše společnost má bohaté zkušenosti se zajištěním počítačové a komunikační bezpečnosti, tedy ochranu informačních systémů a dat zpracovávaných na počítačích technickými a programovými prostředky a přenášených mezi nimi. Obracejte se vždy na profesionály. Náš tým je Vám vždy k dispozici s řešením jakýchkoliv problémů v dané oblasti.

Profile

Profile

Regions:
 • EMEA
Industries: Partner Type:
 • Certified Value Added Reseller
Competences: Website:

How can we help you?

Talk to one of our specialists and find out how Utimaco can support you today.
You have selected two different types of downloads, so you need to submit different forms which you can select via the two tabs.

Your download request(s):

  By submitting below form you will receive links for your selected downloads.

  Your download request(s):

   For this type of documents, your e-mail address needs to be verified. You will receive the links for your selected downloads via e-mail after submitting below form.

   Your collection of download requests is empty. Visit our Downloads section and select from resources such as data sheets, white papers, webinar recordings and much more. 

   Downloads

    

   0